Mecz piłkarski Izrael-Polska

Zdjęcie pobrano z www.wp.pl  dnia 16.11.1019 roku

 .Wieczorem rozegrano w Jerozolimie kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej mężczyzn . Spotkały się reprezentacje Izraela i Polski .Turniej ten po raz szesnasty organizuje UEFA .Turniej rozpocznie się 12 06.2020 zakończy 12.07.2020 roku .Spotkania odbędą się w 12 miastach dotychczasowych gospodarzy w różnych państwach. Tytułu mistrza będzie broniła Portugalia .

Mecz Polski z Izraelem rozpoczął się fantastycznie dla naszych graczy . Grzegorz Krychowiak strzelił w 4 minucie bramkę , która dała nam prowadzenie 1:0 .Podczas pierwszej połowy Polska miała kilka okazji na podwyższenie prowadzenia . Do przerwy wynik meczu pozostał bez zmian.

W 54 minucie Krzysztof Piątek podwyższył prowadzenie Polski na 2:0 .Ciągle mieliśmy wyraźną przewagę na boisku .Pod koniec spotkania jednak pozwoliliśmy sobie na utratę bramki . Stało się to w 88 minucie . Na 2:1 gola strzelił Munas Dabbur .Ostatnie minuty były bardzo nerwowe bo na boisko w kroczyli w celu chuligańskich wybryków kibice z Izraela .Z tego powodu mecz na chwilę został przerwany .

Spotkanie skończyło się naszym zwycięstwem 2:1 i dało nam pierwsze miejsce w grupie G :Polska 22 punkty Austria 16 punktów Macedonia Północna 11 punktów Słowenia 11 punktów Izrael 11 punktów Łotwa 0 punktów.

. Do końca rozgrywek pozostała już tylko jedna seria spotkań .Polska w Warszawie zagra ze Słowenią i już na pewno awansowała do przyszłorocznego turnieju .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *