Mecz Polska-Słowenia

19.11.2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie rozegrano ostatni mecz eliminacji do Euro 2020 . Grała w nim Polska i Słowenia .W tym momencie nasi mieli już pewny awans na ten turniej. Walka szła o to z którego koszyka będziemy losowani do grup w tych zawodach .

W 3 minucie po golu Szymańskiego objęliśmy prowadzenie 1:0 , w 14 minucie Matavz doprowadził do wyrównania , w 55 minucie Lewandowski strzelił bramkę i prowadziliśmy znów 2:1 , w 61 minucie Ilicić doprowadził do remisu .Nasi jednak grali do końca z myślą o zwycięstwo . W 81 minucie ku wielkiej radości kibiców Góralski strzelił bramkę na 3:2 dla Polski .

To był ostatni gol w tym pojedynku . Nasi byli bardzo ambitni , co dało im zwycięstwo w tym meczu . Po wszystkich przeliczeniach mimo wyraźnej przewagi wśród przeciwników podczas losowania grup grających w turnieju będziemy wybierani z drugiego koszyka .Niestety trafimy na trudniejszego przeciwnika .