„Jestem” Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym Wsparcia zatrudni osobę na stanowisko:

OPIEKUN/POMOC TERAPEUTY
– umowa o pracę na zastępstwo
– obowiązki:

  • wspomaganie pracy terapeutów w zajęciach grupowych dla dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu Centrum Wczesnej Interwencji i Wspierania Rozwoju Dziecka
  • pomoc w dowozie dzieci na zajęcia

– wymagania: doświadczenie w opiece nad dziećmi niepełnosprawnymi

Wynagrodzenie brutto 2670 zł/m-c

Miejsce pracy: Toruń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PEDAGOG SPECJALNY – SPECJALISTA WCZESNEJ INTERWENCJI
– umowa zlecenie 21 godz/m-c
– osoba odpowiedzialna za prowadzenie indywidualnej terapii pedagogicznej dzieci niepełnosprawnych w ramach projektu Centrum Wczesnej Interwencji i Wspierania Rozwoju Dziecka

– wymagania: wykształcenie kierunkowe (oligofrenopedagogika), studia z zakresu wczesnej interwencji, doświadczenie w terapii dzieci niepełnosprawnych

Wynagrodzenie brutto 1650 zł brutto/m-c

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy s.jestem@poczta.onet.pl. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.